אתה עדיין זקוק לקופסת סיגרים כדי לעשן סיגרים

- Sep 27, 2019-

בעבר הוצגו 69 שקיות לחות ותיבות אחסון של לה-קיה לאחסון סיגרים, ומקררים הוכנסו לאחסון סיגרים לזמן קצר, כולם מהווים אמצעי חירום לטווח הקצר ביותר. אם תרצו לעשן סיגרים למשך זמן רב, תצטרכו בסופו של דבר קרם לחות לסיגרים. התפקיד החשוב ביותר של קרם לחות הסיגרים הוא שליטה על הסביבה הקטנה. למרות שהוא אינו יכול לשמור על טמפרטורה ולחות קבועים, הוא יכול להפוך את הסביבה בתיבה למצב יחסית לשליטה.

4

אנו לא משתמשים בקרם לחות לסיגרים כדי לשמור על הסיגר בטמפרטורה ולחות קבועים, אך איננו יכולים. שמור בעיקר על הסיגר בטמפרטורה ולחות בו הוא יכול לצמוח מבלי לגרום נזק.

לאחסון סיגרים לטווח קצר, טמפרטורה ולחות קבועים אינם חשובים. אנו לא מנסים להפוך את הסיגרים למצבם במצב הטוב ביותר אלא למנוע מהם להיפגע מהסביבה. אז השימוש בקרם לחות סיגר בסיסי משמש להגנה על סיגרים.

אנשים רבים היו רוצים להמליץ על קופסת סיגרים טובה, אך למעשה, קופסת הסיגרים אינה מומלצת, בדרך כלל לאחר השימוש שלהם לדעת כי הסיגר עדיין רע. בעיקרון, קופסאות סיגרים במאתיים או מאתיים דולר הם בסיסיים ביותר, וזה גם בבית ומחוצה לה.

3

בחירת קופסאות הסיגרים תלויה בעיקר בעבודתם של קופסאות הסיגרים, כגון קנסות התפרים, הביצוע של מכשירי האדים, מכיוון שנאמר כי קופסת הסיגרים היא קופסה אטומה לשמירה על לחות מסוימת, כך שהשניים לעיל הם מאוד חשוב. לגבי עץ הבטנה של קופסאות הסיגרים, למעשה, אין הרבה אפשרויות, רירית קופסאות הסיגרים היא הגוף העיקרי. משתמשים בשלושה סוגים של עץ: ארז ספרדי, ארז אדום אמריקאי (או קנדי), ואפרסק הונדורס. ארזים ספרדיים אינם כולם מספרד אלא מיובאים מברזיל וממדינות אחרות במרכז אמריקה הדרומית. במקרים מסוימים, השרף יופיע על פני עץ, מה שבולט יותר במניעת שטיפת סיגרים והגברת טעם הסיגרים.

4

אם קופסת סיגרים מצופה ארז ספרדי, פתח את הפנס של הטלפון הסלולרי, הכנס אותו לתיבת הסיגרים וכסה אותו. זו תהיה קופסת סיגרים טובה אם לא היה אור דולף מהתפרים.

באמצע המאה הקודמת, מספריים לסיגרים היו קטנים מאוד, עם גילופים משני הצדדים, וזה היה די מעניין.


זוג:לא הבא:איך לעשות סיגריה humidor?