HUMIDOR 125ST

- Sep 24, 2019-

אם אתה רוצה הומידור משני המותגים, יש סיכוי טוב שאתה די רציני לא רק על הסיגרים שלך אלא על אופן האחסון שלהם. בניגוד לרוב humidors הקיימים כיום, שתי החברות מייצרות מכשירי האדים במפעלים שלהן עם כמות עבודת יד שהופכת במהרה לנחלת העבר. מכשירי humidors מיוצרים בקליפורניה בסגנון קלאסי מאוד: יער יוקרה בצבעים חום כהה עם כמויות נדיבות של לכה. החברה ידועה ככל הנראה בזכות הומידור של חזה אוצר שיש לו עקומה קלה למכסה, אך החברה גם מייצרת מכשירי humidors בצורות מלבניות מסורתיות יותר.

מה זה?

החיצוני מודד 14 אינץ 'על 10X5.5, ואילו החלק הפנימי הוא 13X9XX 3.75, אם כי המימד האחרון הוא מעט ניחוש. בגלל אופן פעולתו של המגש, מדידת גובה הפנים היא די מאתגרת; אפילו בלי המגש לא ברור לגמרי מה יהיה המרחב השמיש המוחלט המוחלט.

מתאר את תהליך הלכה כ"גימור של 1000 ", ובעוד אני לא חושב שיש בזה 1,000 מעילים, יש הרבה לכות. כשרואים חתיכה שהיא מבריקת זה אומר שהעץ כמעט קופץ מהשטח. בנוסף, עץ הבורל מודגש על ידי קו שחור העובר על שולי התיבה עצמה.

בפנים יש ארז ספרדי לא מטופל שמגיע מברזיל. צבעו בהיר יותר מאשר מכשירי לחות אחרים שאינם משתמשים בארז ספרדי ובעל ריח מובהק. יש גם מגש נשלף שיש בו שני חוצצים. זה רק מגש, אבל יש פינות מסוימות בפינותיו שמעוררות בי את הרושם שהוא בהחלט בנוי יתר. מתחת למגש נמצא החלק התחתון של ההומידור, שאינו כולל פתחי אוורור נשלפים.

המכסה מכיל בתוכו גם את האדים הכלולים וגם את ההיגרומטר, המוחבא בקופסה עם כיסוי מחורץ. ניתן להסיר גם את האדים וגם את ההיגרומטר. עם זאת, ארגז העץ שמכיל את המדד לא הולך לשום מקום. יש גם את המספרים 1 עד 12, המשמשים כדי להזכיר לך מתי למלא את מד ההיגרומטר.

כמו כל הומידור אחר שראיתי מהחברה, כל החומרה מצופה זהב כולל צירים, ברגים ומפתח כלול.

איך זה עובד?

כמו שהומידור צריך. הדבר היחיד שיש לשים לב הוא שניתן להסיר את ההיגרומטר, אם להכניס את האצבע לחלל שבינו לבין קצה חתיכת המבטא העץ, או להכניס לשם משהו כמו סכין. לאחר הסרתה תוכל להחליף את הסוללה שלה.

מה הופך אותו למיוחד?

זה מיוצר בארה"ב, וזה לא נפוץ. למעשה, ההומידור האחרון של שולחן העבודה מתוצרת אמריקה שסקרתי היה.

הטוב

המראה ההומידור הקלאסי - אם תגיד למישהו לחשוב על הומידור לסיגרים, הם בטח יחשבו על משהו שנראה כך. יערות כהים ומבריקים וצורה מלבנית בגודל קופסת נעליים. זה מאוד הומידור קלאסי מתוחכם.

זה עובד - ארגז ההומידור פשוט עשוי היטב. יש לי כאלה במשך יותר מחמש שנים ללא גיליון והרבה אחרים עברו אותם הרבה יותר.

הכל נגמר טוב - הלכה עשויה באותה מידה להיות מראה, דבר שאינו נהדר למטרותינו אך נראה מדהים באופן אישי. בנוסף, מדובר בפיסת עץ מוצקה, כלומר התבנית חלקה. החומרה מגיעה ללא פגמים וסגירת ההומידור מייצרת סיום איטי טבעי באופן טבעי עם כמה קולות נשמעים של האוויר.

ארז ספרדי אמיתי - אין המון humidors שמשתמשים בארז ספרדי אמיתי וכשאתה מוצא אחד כזה אתה יודע את זה. יש ריח מתוק יותר המובהק להפליא.

הרע

מדדי לחות - לאורך השנים רכשנו קומץ מכשירי humidors והמכוניות הדיגיטליות לא מדויקות במיוחד. הוצאתי שלוש מההיגרומטרים החוצה, הנחתי סוללות חדשות בכל אחת והנחתי אותן באמצעות כיול דו-שלבי. זה ייצר טווח של -4 עד +18 בין שלושת היגרומטרים. יתר על כן, הם סוגים של כאב - אם כי קל בהרבה בהשוואה לדגמים ישנים - להסיר מהמכסה למקרה שתצטרך לבצע החלפת סוללה.

מכשיר האדים - מדובר בקצף פרחים, שלא צריך להשתמש בו במכשירי האדים בשנת 2019. הבעיה עם קצף הפרחים היא שאין דרך אמיתית לשלוט על הלחות היחסית. רוב האנשים יגידו לך להשתמש בתערובת של מים מזוקקים ופרופילן גליקול, אשר בהחלט מגביל את הלחות אך אינו עושה זאת בצורה מדויקת כמו חרוזים או Bovedas.

לא ניתן להסיר את התיבה המקיפה את מכשיר האדים - מצד אחד, אני מאוד אוהבת את המראה של מסתיר את מכשיר האדים הפלסטי מאחורי קצת עץ, הבעיה היא שאם בסופו של דבר לא תשתמש בקצף הפרחים כמוני, יש הרבה מקום מבוזבז. בטח, אתה יכול לתקוע שם את Bovedas, אבל אם התיבה לא הייתה שם היית יכול כנראה להתאים לעוד 20 סיגרים בהומידור. כמו כן, ראוי לציין כי קטע האדים נכנס די עמוק לתוך ההומידור, אולי אפילו נמוך מחלקו העליון של המגש, אשר עצמו לא מתקרב לשפת החלק התחתון של ההומידור.

125 סיגרים לא נכנסים לכושר כאן - כשצילמתי את הסרטון שלמעלה היו רק 58 סיגרים בהומידור. חלקם היו גדולים מהממוצע, אך אין כמו 7X70. להגיע ל 75 סיגרים זה יהיה מאתגר אלא אם כן 17 הבאים היו כולם פטיט קורונה והגיע למאה, על אחת כמה וכמה 125, נראה מצחיק. כשמכניסים את הממדים הפנימיים למחשבון ההומידור הספציפי הזה, אתה יכול לראות שהמספר 125 לא יקרה אלא אם אתה משתמש בסיגרים קטנים מאוד.

האם אתה צריך לקנות את זה?

בהחלט הייתי ממליץ על humidor אבל אם זה זה תלוי בך. כנראה הייתי מוציא את הכסף הנוסף עבור חזה האוצרות מעט גדול יותר או חוסך כסף או הולך על אמבינטה הזולה יותר, אבל זו רק אני. הדבר החשוב לציין כאן הוא שעדיין לא מצאתי שום סיבה להאמין שאחד ממכשירי האדים השולחניים יפעל אחרת; הבחירה מסתכמת באיזה גודל אתה רוצה, איזה חיצוני אתה רוצה וכמה אתה מוכן לבזבז. אם אתם רוצים הומידור מסורתי למראה אמריקאי, זו האפשרות הטובה ביותר, גם אם אחת האפשרויות היחידות. בלי קשר, כמישהו שמשתמש במכשירי האדים במשך שנים, אני יכול לומר לכם שהם בנויים להחזיק מעמד והם יהיו, פשוט אל תשתמשו בכל דבר שמצורף למכסה.


זוג:כיצד לנהל את מכשיר ההומור שלך הוא המפתח הבא:Weilongxin המזרח התיכון (דובאי) הבינלאומי יופי תערוכה 2019