היתרונות של קופסאות תה עץ

- Feb 25, 2019-

תיבת תה עץ באיכות גבוהה הוא מדורגת יותר נוי מאשר תיבת עץ רגיל באיכות גבוהה. הוא עשוי מבולי עץ, חוזר לטבע, ויש לו פוטנציאל להערכה. תיבת תה עץ באיכות גבוהה הוא מותאם אישית בעדינות. היופי המופלא שלה הוא בלתי נשכח ואוהב אותו. אז איך אתה מזהה את תיבת עץ מוצק?

ראשית, את המראה של כיתה גבוהה עץ מתנה תיבת עץ הוא ציין בקפידה. עץ התה עץ מלא יש תחושה תלת מימדי מוצק של תבואה עץ, וגם לראות הרבה נקבוביות, אם כי יהיו כמה פגמים, כמו כמה עץ. כתמים, קווים שחורים וכו ', תבואה עץ מוצק הוא ברור יותר, אלא גם משקף את המאפיינים של תיבת עץ . לכן, כאשר הוא מזוהה, ניתן לראות מן המראה אם זה קופסת עץ מוצק כי הוא יחסית טוב עבד.

שנית, מן המראה, את הצורה של תיבת עץ באיכות גבוהה לא גדול מאוד, ורוחבו הוא כ 20 ס"מ. בגלל המאפיינים של העץ מוצק נועדו להיות קטנים, את הגודל של תיבת עץ באיכות גבוהה הוא גדול מדי. במקרה זה, אין עץ כזה, והוא רגיש מאוד לשינוי האקלים עבור תיבות עץ מלא, כך העיצוב הקטן של תיבת תה עץ ברמה גבוהה היא התכונה העיקרית שלה.


תיבת התה עץ של תמונות כמו להלן:

WLTA-0032 (6)

WLTA-0034 (8)

עבור מעל שתי שיטות של תיבת תה עץ באיכות גבוהה, תיבת עץ באיכות גבוהה תה ניתן לזהות בקלות את הצורה של תיבת עץ מלא. לכן, התאמה אישית של תיבת עץ אמיתי מוצק האריזה תורמת לאחסון ומכירה של תה.


wooden box logo crafts

company informations

זוג:היופי הטבעי של תיבת עץ יין הבא:כיצד לבחור את תיבת עץ טוב יין מתנה